8d Zomervakantie in Gran Canaria

8d Zomervakantie in Gran Canaria

Neckermann aanbiedingen

€599

BEKIJK PROMO

In het kort

Reisduur
8 dagen
Verzorging
Halfpension
Inbegrepen
Vluchten, Transfers
Prijs
vanaf €599 p.p.
Reisorganisatie
Neckermann

Een super last-minute naar Gran canaria in de zomervakantie. Dat is deze. Het gezellige hotelcomplex Rey Carlos ligt in een levendige buurt en biedt comfortabele kamers en verzorgde buffetten. Ideaal voor een ontspannende vakantie!
Hotel Rey Carlos is zeer centraal gelegen, in het centrum van Playa del Inglés en op ca. 300 meter van het fijnzandstrand. In de directe omgeving vind je diverse bars, restaurants en winkeltjes. Lees meer

DEAL INFORMATIE

Wat heeft deze deal zoal te bieden?

  • Vluchten
  • Transfers
  • 7 nachten
  • Halfpension
  • Vlakbij winkels, restaurants en bars
  • Direct aan het strand
  • Ideaal om te relaxen
  • Uitzonderlijk lage prijs voor de zomervakantie
  • Bekijk meer info en foto's

Parkeren aan de luchthaven

Met de auto naar de luchthaven? Zoek dan een parkeerplaats bij Parkos of bij Parking Zaventem. Zo ben je zeker van een veilige parkeerplaats en zal je minder betalen dan op de luchthaven.

Prijzen en beschikbaarheid worden bepaald door de reisorganisatie en kunnen wijzigen. Vakantiestunter verkoopt zelf geen reizen; je boekt rechtstreeks bij de aanbieder.